Undermeny

Studie- och yrkesvägledare – kontakt

Har du frågor kring gymnasievalet eller annat som rör studier och arbetsliv är du välkommen att kontakta mig på telefon, SMS eller mail. Jag är oftast lättast att nå genom mail eller SMS.

Emma Wirell – studie- och yrkesvägledare
Telefon: 0481 – 454 84
Telefon för SMS: 0725 – 99 01 93
E-post:  emma.wirell@nybro.se

Praosamordnare
Camilla Gustavsson

Telefon: 070-8792767
E-post:  camilla.gustavsson@nybro.se

 

Webbredaktör: Stefan Andersson | Stefan.Andersson@nybro.se | Id: inlägg: 79 - kategori: 7

Kontakt

  Kurator åk 7-9 - kontakt

Linn jobbar som kurator på Madesjöskolan. Linn Eriksson - kurator Telefon: 0481 – 454 77 E-post:linn.eriksson@nybro.se

  Kurator åk F-6 - kontakt

Monica jobbar som kurator på Madesjöskolan åk F-6 Monica Gullin - kurator Skolkurator i Centrala Barn- och elevhälsan Madesjö, Örsjö [...]

  Praosamordnare - kontakt

Camilla arbetar som Praosamordnare.   Camilla Gustavsson Telefon 070-8792767 E-post: camilla.gustavsson@nybro.se

  Rektor årskurs 7-9 - kontakt

Heinz jobbar som rektor inom Madesjö verksamhetsområde för årskurs 7-9. Heinz Rejdvik Telefon: 0481 – 454 82 Mobil: 073 - [...]

  Sjukanmälan - kontakt

Sjukanmälan måste göras av målsman och du gör det på följande telefonnummer: F-3 0481 - 454 88 4-6 0481 - [...]

  Skolsköterska - kontakt

Johanna Flutsch jobbar på Madesjöskolan med årskurs 7 - 9. Åsa Standberg jobbar på Madesjöskolan med F-klass till årskurs 6. [...]

  Trygghetspedagog - kontakt

Marcus jobbar som trygghetspedagog på Madesjöskolan. Markus Augustsson - trygghetspedagog Telefon: 073 - 401 65 14 E-post: marcus.augustsson@nybro.se

  Vaktmästare - kontakt

Johan Halling jobbar som vaktmästare på Madesjöskolan. Johan Halling - vaktmästare Telefon: 070 - 233 25 27 E-post: johan.halling@nybro.se