Undermeny

Skolsköterska – kontakt

Johanna Flutsch jobbar på Madesjöskolan med årskurs 7 – 9.

Åsa Standberg jobbar på Madesjöskolan med F-klass till årskurs 6.

Johanna Nubert – skolsköterska årskurs 7-9
Telefon: 0481 – 454 86
Mobil: 070 – 556 84 55
E-post:  johanna.nubert@nybro.se

Åsa Strandberg – skolsköterska F-klass – åk 6
Telefon: 0481 – 452 85
Mobil: 070 – 972 04 06
E-post:  asa.strandberg@nybro.se

Webbredaktör: Stefan Andersson | Stefan.Andersson@nybro.se | Id: inlägg: 75 - kategori: 7

Kontakt

  Kurator åk 7-9 - kontakt

Linn jobbar som kurator på Madesjöskolan. Linn Eriksson - kurator Telefon: 0481 – 454 77 E-post:linn.eriksson@nybro.se

  Kurator åk F-6 - kontakt

Monica jobbar som kurator på Madesjöskolan åk F-6 Monica Gullin - kurator Skolkurator i Centrala Barn- och elevhälsan Madesjö, Örsjö [...]

  Praosamordnare - kontakt

Camilla arbetar som Praosamordnare.   Camilla Gustavsson Telefon 070-8792767 E-post: camilla.gustavsson@nybro.se

  Rektor årskurs 7-9 - kontakt

Heinz jobbar som rektor inom Madesjö verksamhetsområde för årskurs 7-9. Heinz Rejdvik Telefon: 0481 – 454 82 Mobil: 073 - [...]

  Sjukanmälan - kontakt

Sjukanmälan måste göras av målsman och du gör det på följande telefonnummer: F-3 0481 - 454 88 4-6 0481 - [...]

  Skolsköterska - kontakt

Johanna Flutsch jobbar på Madesjöskolan med årskurs 7 - 9. Åsa Standberg jobbar på Madesjöskolan med F-klass till årskurs 6. [...]

  Trygghetspedagog - kontakt

Marcus jobbar som trygghetspedagog på Madesjöskolan. Markus Augustsson - trygghetspedagog Telefon: 073 - 401 65 14 E-post: marcus.augustsson@nybro.se

  Vaktmästare - kontakt

Johan Halling jobbar som vaktmästare på Madesjöskolan. Johan Halling - vaktmästare Telefon: 070 - 233 25 27 E-post: johan.halling@nybro.se